0

Majlinda Zeka është emri që u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur Majk.

Për disa javë në media ishte në qendër lidhja e tyre, dhe pas ndarjes u kuptua që Majlinda ishte shtatzënë, përcjell ORAinfo.

Tani djali i tyre Roani rritet vetëm me nënën dhe takon kohë pas kohe babain e tij.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Ajo mbrëmë ka dal me shoqe. E veshur me një fustan të shkurt e me stil, Majlinda dhe shoqja e saj do t’iu shkrojnë me pamjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE