0

Majlinda u njoh si e dashura e reperit, Majk.

Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale dhe janë fotot e Roanit ato që e dominojnë profiling e saj në Instagram.

Edhe sot ajo ka publikuar një foto të tij, të cilin e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE