0

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqësisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Kohëve të fundit Majlinda është duket qëndruar në Stamboll. Ajo sot rrugëve të Stambollit është shfaqur e veshur me rroba dimri.

Me pallto të gjatë dhe me trenerka, Majlinda shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE