0

E tëra në të kuqe, Majlinda po ‘çmend’ me këtë pamje

Majlinda Zeka tani është shumë e përfolur në publik e media rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda është një nënë shumë e përkushtuar mirëpo, krahas kësaj ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar dhe e veshur në të kuqe, e kështu po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE