0

U bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk.

Nga lidhja e tyre e shkurtër, ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, shkruan RAinfo.

Majlinda merr kudo me vete Roani, dhe nuk heziton të postojë foto në rrjete sociale.

E sot, ajo ka dalë me Roanin, mirëpo, ajon që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj dhe paraqitja më tërheqëse se kurre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE