0

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai.

Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, pëcjell ORAinfo.

Majlinda është një nënë e këtë e shohim në çdo postim që ajo bën në rrjetet e saj sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto të Roanit, ku duket se e ka veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE