0

Majk është këngëtari shumë i njohur kosovar.

Që në fillimet e karrierës së tij ai bëri për vete zemrat e publikut shqiptar dhe jo vetëm, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private e sidomos për lidhjet e tij.

Majk ka qenë i lidhur me Majlinda Zekën dhe tani janë prindër të një djali.

Ata tani janë të ndarë dhe i pyetur për të në emisionin ‘Xing me Ermalin’, Majk tha se për nënën e djalit të tij do të ketë respekt deri në fund të jetës së tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE