0

Majlinda Zeka tani është një personazh shumë i përfolur në publik e media rozë.

U bë e njohur që nga lidhja me reperin Majk dhe tani famën e madhe po e arrinë vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Majku e kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan dhe që tani rritet vetëm me nënën.

E sot, Majku e ka marrë djalin në shtëpi e Majlinda e ka publikuar foton e atyre të dyve në instagramin e Roanit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE