0

Majk është ndër reperet më të pëlqyer të estradës shqiptare.

Përveç që pëlqehet shumë nga fansat e tij të shumtë, edhe jeta e tij private është jo pak e komentuar nga mediat dhe publiku, përcjell ORAinfo.

Sidomos këto vitet e fundit pas lidhjes se tije me modelen nga Prishtina, Majlinda Zekën, nga e cila lidhje kanë dhe një djalë, Roanin.

Majlinda shpesh e kishe akuzuar Majkun edhe publikisht se nuk kujdeset për Roanin.

Por duket se kohëve të fundit gjërat kanë ndryshuar.

Tani Majku shfaqet shpesh duket u shëtitur me Roanin, ndërsa sot ia ka bërë dhuratë një veturë me bateria.

E gëzimi i Roanit ëshë shfaqur në fytyrën e tij pas kësaj dhurate nga babai i tij. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE