0

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAvip.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet në super formë.

E veshur krejt bardh dhe me stil, Majlinda po shkëlqen në imazhin e fundit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE