0

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAvip.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në foton e fundit, ajo po duket më atraktive se asnjëherë më parë.

A thua pas kësaj foto, Majku do të pendohet për ndarjen me të?!/ORAvip/

SHPËRNDAJE