0

Reperi i njohur, Majk dhe ish e dashura e tij, Majlinda nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur Roan.

Ai tani rritet vetëm me nënën dhe takohet herë pas here me babain, përcjell ORAinfo.

Sot, Majk ka marrë djalin e tij në shtëpi dhe ka publikuar video për të na treguar që është bërë bashkë me të.

E në të shihet Roani duke luajtur me babain mirëpo duket i mërzitur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE