0

Reperi i njohur Majk dhe ish e dashura e tij Majlinda, kanë qenë dhe janë dy prej personazheve më të përfolura të estradës shqiptare.

Nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan dhe i cili tani rritet vetëm me nënën tani, përcjell ORAinfo.

Ai takohet herë pas here edhe me babain e tij, e dje Majk ka postuar foto ku shihet se e ka marrë Roanin me vete.

E sot, ai e ka dërguar atë për ti prerë flokët, e Majlinda është emocionuar shumë kur e ka parë djalin e saj me look të ri./ORAinfo/

SHPËRNDAJE