0

Reperi i njohur Majk, përveç me muzikën që prodhon ëhtë shumë i përfolur në publik sidomos për jetën e tij private.

Ai dhe ish e dashura e tij, Majlinda Zeka nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që ekanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Roani tani rritet vetëm me nënën e tij dhe takohet kohë pas kohe me babain e tij.

E sot, Majk si duket e ka marrë Roanin për shëtitje e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja që Majlinda ka zgjedhur për djalin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE