0

Reperi i njohur Majk, duket se këtë kohën e fundit ka vendosur ta kalojë vetëm me djalin e tij, Roanin

Para pak javësh në rrjete sociale Majk dhe nëna e djalit të tij, kanë pasur një ‘përplasje’ , ku reperi akuzoi Majlindën që nuk po e lë ta shohë djalin, përcjell ORAinfo.

Më vonë erdhi edhe reagimi i saj që e mohoi deklaratën e reperit dhe tha se është Majk ai që nuk ka dashur të je
të një baba shembullor.

E këto ditë duket se Majku ka vendosur që të kalojë të gjithë kohën me djalin e tij.

Ai e ka marrë djalin e tij dhe e ka shetitur me veturë, por ajo çka merr vëmendjen është se Roani duket se nuk është I dhënë pas babait të tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE