0

Qëndresa është bashkëshortja e Labinot Gashit, i njohur si Labi.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Mbrëmë Qëndresa festoi ditëlindjen, ku u duk shumë bukur.

Por, pas kësaj ajo publikoi dy pamje të bukura ku shihet se është rregulluar dhe po shkëlqen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE