0

Njomza Martinaj është vajza e madhe e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Përveç si vajza e këngëtares, ajo është e njohur si grimere shumë profesioniste, përcjell ORAinfo.

Ajo posedon shumë ndjekës në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme.

E mbrëmë, ajo ka publikuar një foto të dy motrave të saj, e me të cilën na tregon sa shumë i do ato./ORAinfo/

SHPËRNDAJE