0

Luljeta Përgjeqaj është tani një personazh shumë i përfolur në publik.

U bë e njohur që nga martesa me këngëtarin shumë të njohur, Medën, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve, Lulja nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet nga një ndej.

E rregulluar bukur dhe me flokë të lëshuara, Lulja duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE