0

Gili është një prej këngëtareve më të pëlqyera ndër vite në Kosovë.

Që nga fillimet e para ajo bëri për vete zemrat e publikut dhe e tillë vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ëstë nisur për dasmë, mirëpo me këtë veshje e këtë grim po duket sikur vajzë e re. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE