0

Në familjen e Njomzës sot ka festë. Bashkëshorti i saj Naim Martinaj feston ditëlindjen.

Natyrisht kjo ditë nuk do niste bukur fillimisht pa urimin e bashkëshortes e më pas edhe të afërmve e miqve, shkruan Kosovarja.

Në mesin e familjarëve që e kanë uruar nuk ka munguar as urimi i Shyhrete Behlulit, vjehrrës së famshme të tij.

“Urime ditëlindjen naim.martinaj Qofshit te lumtur dhe me shendet”, kështu ka uruar ajo dhëndrin e parë e të merakut.

SHPËRNDAJE