0

Lola Haradinaj është bashkëshortja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Ata janë martuar që një kohë të gjatë dhe kanë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Është Lola ajo që është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një bluzë dhe me xhinëse.

Në këtë stil, Lola po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE