0

Teuta Krasniqi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit ka realizuar edhe projektin e saj më të ri, që është një serial i cili do të fillojë të transmetohet nga java e ardhshme, shkruan ORAinfo.

E duket se seriali ka bërë që Teuta të kalojë shumë kohë në prova të tij.

Madje sot një koleg i saj, e ka publikuar Teutën duke pastruar.

Në ҫdo gjë që ajo bën, mund të vërejm se Teuta është një femër shumë e zonja./ORAinfo/

SHPËRNDAJE