0

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik e në media si gruaja e këngëtarit, Meda.

Ajo dhe Meda janë martuar që një kohë të gjatë dhe janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar në fëmijët e saj, Lulja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot e ka ditëlidjen vjehrra e saj, nëna e Medës.

Lulja ka zgjedhur fjalët me të ëmbëla që ta uroj vjehrren e saj për ditëlidnje. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE