0

Luljeta Përgjeqaj është gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

E lulja nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e tyre në rrjete sociale.

Ajo mbrëmë ka qenë në një ndëjë. E veshur me një fustan të gjatë dhe me shumë stil, Lulja ka shkëlqyer. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE