0

Lulja është motra e vogël e Motrave Mustafa.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke pirë kafe dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE