0

Lulja është gruaja e këngëtarit Meda.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me shoqet e saj.

Fustani i saj i kuq e paksa i hapur merr tërë vëmendjen./ORAinfo/ 

SHPËRNDAJE