0

Meda dhe gruaja e tij janë një prej çifteve më të përfolura.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, prëcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

E mbrëmë ata kanë qenë bashkë me djalin në mbrëmjen e modës Prishtina Fashion Night.

Në foton në fjalë, Meda duket paksa i nervozuar në fytyrë.

Duket se kjo është një formë e Medës për të bërë foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE