0

Meda dhe gruaja e tij Lulja, mbrëmë kanë qenë të ftuar në emisionin e Luana Vjollcës ‘Shiko kush Luan’.

Që nga ajo paraqitje Meda dhe Lulja janë komentuar shumë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen e publikut është veshja e Lules, ku me këtë fustan që ka veshur e ka zbulur të gjithë shpinën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE