0

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata janë të martuar prej kohësh dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Lulja sot është kthyer në shtëpi. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet me shoqët e saj duke pirë kafe në oborr.

“Home sweet home’, e ka përshkuar videon Lulja. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE