0

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E për ditën e të dashuruarve, ata janë shfaqur nga shtrati më të lumtur se kurrë më parë./ORAvip/

SHPËRNDAJE