0

Lulja është gruaja e Medës, këngëtarit shumë të njohur kosovar.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka zbukuruar bredhin e Vitit të Ri.

Ajo që bie në sy është dhuratat e shumta poshtë bredhit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE