0

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata janë të martuar prej kohësh dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Lulja se fundmi ka publikuar një fotografi të bërë në vitin 2007.

Në këtë foto, Lulja shfaqet goxha ndyshe nga si duket tani, ndërsa me shami në kokë, Lulja duket në stilin e aktores së njohur latine, Kasandra. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE