0

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Ajo është shumë e përfolur dhe kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e përkushtuar në rritjen e fëmijëve, Lulja nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikaur një foto me të cilën na prezanton me vëllain e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE