0

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me Medën, ku shihet e veshur me minifund.

Duket se Medës po i pëlqen kjo pamje e gruas së tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE