0

Lulja është shumë e dashur për publikun.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur jo shumë me stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE