0

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAvip.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE