0

Lulja është bashkëshortja e Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

E në një foto të tyre ata shihen teksa janë bërë gati për të shkuar në ndonjë aheng.

Tërë vëmendjen e merr Lulja me fustanin dhe frizurën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE