0

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAvip.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me veshje tradicionale.

E duket se kjo pamje i ka pëlqyer Medës dhe e ka publikuar edhe në Instagramin e tij./ORAvip/

SHPËRNDAJE