0

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka festuar ditëlindjen dhe për këtë është kujdesur të duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE