0

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Para pak ditësh ajo mori lajmin e madh se kishte mposhtur përfundimisht leukeminë.

E pas kësaj, ajo po merret me veten dhe pamjen e jashtme, e sot ka treguar se ka rregulluar thonjët./ORAvip/

SHPËRNDAJE