0

Sot feston ditëlindjen partnerja e Medës.

Sot në shtëpinë e këngëtarit Meda ka festë, kjo pasi bashkëshortja e tij, Luljeta feston ditëlindjen.

Urimi nga ana e Medës nuk ka munguar as në rrjete sociale, pasi ai sjellënjë imazh mjaft të ëmbël me të.

Këngëtari ka publikuar një fotografi përkrah bashkëshortes duke i bërë dhe një dedikim plot dashuri.

“Urime ditlindjen Lulja ime, zemra ime, dashuria ime, gruja ime.” shkroi Meda.

Ai publikoi të njëjtin imazh edhe në Instastory, ku të dy dukeshin mjaft të buzëqeshur.

SHPËRNDAJE