0

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot duket se Lulja me fëmijët kanë mbetur vetëm në shtëpi, sepse Meda përmes një postimi ka treguar se ka dalur me shokët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE