0

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, në ditën e dytë të Bajramit, Meda ka publikuar një foto ku shihen ai dhe meda të rregulluar kaq bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE