0

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veçanta, shkruan ORAvip.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

E se fundmi fansat ja kanë publikuar një foto të viteve me parë të Medës dhe Lules.

Në këtë foto çifti i njohur po duket krejt ndryshe.

Duket se me kalimin e kohës Meda dhe Lulja vetëm sa janë zbukuruar edhe me shumë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE