0

Meda dhe Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar pak kohë më parë dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo

Që të dy janë shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre private e profesionale.

Sot, ata janë bërë pjesë e një sfilate të organizuar nga Labinot Gashi, e Lulja me veshjen dhe pamjen i ‘mahniti’ të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE