0

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

E lulja nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e tyre në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me këngëtaren e njohur, Violetë Kajtazi, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE