0

Luljeta Përgjeqaj është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Medës.

Ata janë martuar disa vite më parë dhe nga kjo martesë kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

Luljeta është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj

E sot lulja përmes një videoje shihet dukem drejtuar makinën. Por ajo bën një gjest të rrezikshëm ku duke drejtuar mjetin bën video me telefon, veprim ky i ndaluar me ligj.

Majde me këtë veprim Lulja ka rrezikuar edhe fëmijët që i kishte në veturë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE