0

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik e në media si gruaja e këngëtarit, Meda.

Ajo dhe Meda janë martuar që një kohë të gjatë dhe janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar në fëmijët e saj, Lulja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në dasmë e rregulluar nga vajza e Shyhretes, e Meda kur e ka parë atë si nuse e ka përqafuar në mes të dasmës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE