0

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Ajo është tani shumë e përfolur në publik dhe krejt kjo falë paraqitjeve të saj gjithmonë plot stil, përcjell ORAinfo.

Lulja nuk mungon as me postime në rrjete sociale ku pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja e me këtë pamje po duket krejt ndryshe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE