0

Frizerja e ka bërë ‘kukull’ më të voglën e Motrave Mustafa, kaq e bukur po duket

Motrat Mustafa janë këngëtaret që për vite i kanë kontribuar me këgë hite muzikës shqiptare.

Ato janë tash e disa vite pjesë e skenës dhe që nga fillimi janë tejet të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Më e vogla e tyre, Lulja është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku shihet që sapo ka dalë nga grimerja.

Dhe me këtë pamje i ka ‘mahnitur’ fansat./ORAinfo/

SHPËRNDAJE